Hata
  • JUser: :_load: 62 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Makaleler

19-09-2012-murat-kapan-in-gaziler-gunu-mesaji
CHP Milletvekili adayı işadamı Murat Kapan  mesajında, Gaziler Günü olarak kutlanan 19 Eylül tarihinin aynı zamanda Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e, mareşal ve gazi unvanının verilmesinin 91. yıl dönümü olduğunu bildirdi.


Yurt içinde ve yurt dışında ülkesinin güvenliği ve asayişi için kahramanca mücadele eden gazilere şükran sunduklarını belirten Murat Kapan , şunları kaydetti: 

"Kutsal vatanımızın bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğünü korumak için, cepheden cepheye koşan ve bu uğurda verdikleri mücadele sonunda çoğu zaman uzuvlarını veren, ancak düşmana geçit vermeyen gaziler, vatanseverliğin ve kahramanlığın yaşayan birer onur abideleridir. Bu duygularla Gaziler Günü’nü kutluyor, vatanı için canını ortaya koymaktan kaçınmayan tüm şehitlerimizi saygıyla, gazilerimizi şükranla anıyor, ebediyete intikal etmiş gazilerimize rahmet, aramızda bulunanlara huzur, sağlık ve mutluluklar diliyorum. Ayrıca dün Bingöl ilimizde hainlerce gerçekleştirilen, alçakça saldırı sonucunda şehit olan kahraman Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır, tedavi altında olan yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum dedi. ’’

 

 

 


Sosyal Ağlar

İletişim

  • Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Hotmail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Facebook: Murat Kapan
  • Tweeter : @muratkapann