Hata
  • JUser: :_load: 62 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Makaleler

6724

İşadamı ve siyasetçi Murat Kapan, CHP’nin 34. Olağan Büyük Kurultay’ına tüm delegelerin katılmasını istedi. Kapan, “Türkiye’nin rahat nefes alabilmek içinCHP’ye ihtiyacı var” dedi

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ankara Arena Stadyumunda 17-18 Temmuz 2012’de gerçekleştireceği 34.Olağan Büyük Kurultayı’na sayılı günler kala Murat Kapan’dan delegelere çağrı. Türkiye’nin çevresinde gelişen sıcak olaylar, iç siyasi gelişmeler ve CHP içerisinde meydana gelen etkenler göz önüne alındığında kurultayın daha da bir önem arz ettiğini ifade eden Kapan, “Tüm  İl,  İlçe ve Belde örgütlerimizin coşku içerisinde bu Büyük Kurultaya katılmaları yönünde davet çağrımızı yeniliyorum, hem Partimizin, hem Türkiye’nin buna ihtiyacı var” dedi.

TEK BAŞINA İKTİDARA DOĞRU

Kurultay sonrası oluşacak parti içi birliktelik ve dayanışma “CHP’nin tüm kademelerine ve Genel BaşkanKemal Kılıçdaroğlu’na taze bir güç katacağını” ifade eden Kapan, “Bu da partimizi yaklaşan yerel seçimlerde büyük başarılara ve Genel seçimlerde ise tek başına iktidara taşıyacak yegane bir güç olacaktır” diye konuştu. CHP’nin bu kurultaydan yüz akıyla çıkıp Türkiye’nin umudu olacağının altını çizen Kapan, toplam 1282 delegenin oy kullanacağı kongre ile ilgili düşüncesini şu sözlerle tamamladı; “Güzel ve anlamlı bir söz vardır hani; Ne zaman bu Vatan düşse dara, bir Kemal çıkar ortaya, işte Mustafa Kemal Atatürk, işte Kemal Kılıçdaroğlu…Bir kez daha tekrarlıyorum, Cumhuriyet Halk Partisi iktidara gelecek ve Türkiye rahat bir nefes alacaktır”…

 

Sosyal Ağlar

İletişim

  • Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Hotmail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Facebook: Murat Kapan
  • Tweeter : @muratkapann