Hata
  • JUser: :_load: 62 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Makaleler

f6f601b1055509788d03ffcafad76701CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, yerel bir gazetenin Kartal’da düzenlenen 3. kuruluş yıl dönümü kutlamasına katıldı. 

CHP İstanbul İl Başkan Yardımcıları’nın Salıcı’ya eşlik ettiği geceye, CHP Milletvekilleri Kadir Gökmen Öğüt, Celal Dinçer, Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, CHP Milletvekili Adayı Murat Kapan, CHP Kartal İlçe Başkanı Kamer Gök, CHP Kartal İlçe Yönetim kurulu Üyeleri ile basın, iş ve siyaset dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

Davetlilere hitaben kısa bir konuşma yapan İl Başkanı Salıcı, yerel medyanın önemine dikkat çekerek, “Zaman zaman ulusal basın yerel basın ayrımı yapılıyor. Oysa yerel basınımız en az ulusal basın kadar önemli bir işlevi yerine getiriyor. Nitekim bugün de Kartal’da bir yerel gazetenin 3. kuruluş yıldönümünü kutluyoruz. 

Tüm yerel basınımızı bir kez daha kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi. 

Yapılan konuşmaların ardından geceye katılan bazı isimlere plaketler takdim edildi. CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı’nın plaketi ise CHP Milletvekili Adayı Murat Kapan tarafından plaket verildi.

 

 


Sosyal Ağlar

İletişim

  • Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Hotmail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Facebook: Murat Kapan
  • Tweeter : @muratkapann