Hata
  • JUser: :_load: 62 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Makaleler

97879389"Bize heryer Amasya bize heryer Yeşilöz"
Amasya Yeşilöz Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin 5. Geleneksel Gecesi’nde derneğin davetlisi olarak geceye katılan Maltepeli İşadamı ve Kahramanmaraş CHP Milletvekili adayı  Murat Kapan’a Amasya Dernekler Federasyonu tarafından fahri hemşehrilik plaketi verildi ve burada yapılan açıklamada; Murat Kapan CHP İstanbul 1. Bölgede hangi ilçeden belediye başkan adaylığı söz konusu olduğu takdirde Amasyalılar olarak kendisine siyasi desteklerinin tam olacağı belirtildi.


Amasya fahri hemşehrilik plaketi almaktan gurur duyduğunu ifade eden Murat Kapan, burada yaptığı konuşmada, “ Amasya Yeşilöz Derneği, iyi günde ve kötü günde hemşehrilerinin yanında olduğunu bu soğuk havada bu salonu dolduran hemşehrilerinin yoğunluğuyla kendini göstermiştir. Hizmetin ve başarının göstergesi olarak düşünüyorum ve çalışmalarında başarılar diliyor, beni fahri hemşehri seçtikleri için çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştuktan sonra “ Bize her yer Amasya bize her yer Yeşilöz” diyerek sözlerini tamamladı. Murat Kapan’a fahri hemşehrilik plaketi verilmesi geceye katılanlarca uzun süre alkışlandı.

Sosyal Ağlar

İletişim

  • Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Hotmail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Facebook: Murat Kapan
  • Tweeter : @muratkapann