Hata
  • JUser: :_load: 62 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Makaleler

 

 

2ae623fc73ac1c721dbd0a9409b2452c
Maltepespor Eski Yönetim Kurulu Üyesi ve CHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Murat Kapan memleketinin takımını ziyaret etti. Dream Hill Hotel'de Maltepespor maçı hazırlıklarını sürdüren Kahramanmaraşspor futbol takımı, teknik heyeti ve yönetim kurulu üyeleri Maltepe'de iyi ağırlandıklarını ifade ettiler. Ziyaret sırasında; Kahramanmaraş A.Ş'nin 2.başkanı Ufuk Bilgetekin, Teknik Direktör Orhan Şerit, Maltepespor Yönetim Kurulu Üyesi Azmi Oktay, Muhammed Ali Çavuşoğlu, Nursan Selçuk ve Maltepespor taraftar grubu üyeleri katıldılar. Kapan Kahramanmaraş A.Ş yönetim kurulu üyelerine çiçek takdim etti. Ufuk Bilgetekin konuşmasında ''Maraş'da Nazilli'ye yenildik. Taraftarımız bizi alkışladı. Batman maçını Siirt'te oynadık çok sıkıntı yaşadık. İnsanız herzaman birbirimize lazım olabiliriz. Yeni takım kurduk. Lig'de 9 puanları olan Batman ve Nazilli'ye yenildik. Belediye Başkanımızdan destek alamıyoruz. Kendi yağımızda kavruluyoruz'' dedi. Murat Kapan ''Dostluk kazansın. Kaliteli, heyecanlı bir maç izleyelim. İyi oynayan kazansın" dedi. Kahramanmaraş A.Ş'yi otelinde ağırlayan ve Maltepespor Yönetim Kurulu Üyesi Azmi Oktay'da ''İyi bir maç olsun. Dostluk havasında geçer inşallah" dedi.

 

034e4a5e6dee0390ae5a9d6fd5dbf597

 

e8549eb52d60c4ea39e88720a6454952

muratkapan_kahramanmaras_ka
KAYNAK : GAZETE PRESTİJ

Sosyal Ağlar

İletişim

  • Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Hotmail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Facebook: Murat Kapan
  • Tweeter : @muratkapann