Hata
  • JUser: :_load: 62 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Makaleler


muratkapan6

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş Milletvekili adayları Murat Kapan ve Türkan Özbek, seçim çalışmaları kapsamında Elbistan esnafını ziyaret etti.

CHP Elbistan İlçe Başkanı Memet Temur, Bakış Belediye Başkanı Kamber Yurdakurban, CHP Kadın Kolları İl Başkan Yardımcısı Hülya Doğuç, CHP Kadın Kolları İlçe Başkanı Mehtap Özpolat, İl Gençlik Kolları Başkanı Emine Ağaoğlu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kemal İspir, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, Elbistan'da esnaf ziyareti yapan, CHP Kahramanmaraş Milletvekili adayları Murat Kapan ile Türkan Özbek, 12 Haziran genel seçimlerine kadar tam gün mesaide olacaklarını söylediler.

Ziyaretler sırasında eline süpürge alan CHP Kahramanmaraş Milletvekili adayı Murat Kapan, seçimlerde AK Parti iktidarını böyle süpüreceklerini ifade ederek, espri yaptı.

Malatya Caddesi üzerinde ve ara sokaklarda bulunan esnafları dolaşarak, seçim çalışmalarını değerlendiren CHP Milletvekili adayları Türkan Özbek ve Murat Kapan, son olarak Küçük Sanayi Sitesi içerisinde çalışan sanayi esnafını ziyaret etti.

CHP Kahramanmaraş Milletvekili adayları Türkan Özbek ve Murat Kapan, ziyaretler sırasında kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederek, seçmenlerine layık olacaklarını söylediler.

 

DSC07108 DSC07296DSC07194 DSC07108

DSC07125 lo

DSC07125 DSC07125


chp_adayi_murat_kapan

KAYNAK : ELBİSTANIN SESİ

Sosyal Ağlar

İletişim

  • Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Hotmail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Facebook: Murat Kapan
  • Tweeter : @muratkapann