Hata
  • JUser: :_load: 62 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Makaleler

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Murat Kapan, Malatya Caddesi’nde esnaf gezisi yaptığı sırada el süpürgesi satan bir esnaftan aldığı süpürge ile sokakları süpürdü

DSC_4884
CHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Murat Kapan, Malatya Caddesi’nde esnaf gezisi yaptığı sırada el süpürgesi satan bir esnaftan aldığı süpürge ile sokakları süpürdü. Kapan, “12 Haziran’da da AKP’yi bu şekilde süpüreceğiz” dedi.

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Murat Kapan, beraberinde CHP Milletvekili Adayı Türkan Özbek, CHP İlçe Başkanı Mehmet Temur ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilk olarak Malatya Caddesi’nde daha sonra da Küçük Sanayi Sitesi’nde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Esnafların sıkıntılarını dinleyen Kapan, süpürge olayını da vatandaşın kalbine ve diline tercüman olmak için yaptığını söyledi.

Şehir merkezindeki esnaf ziyaretlerinin ardından Küçük Sanayi Sitesi’ni gezen Kapan ve beraberindeki heyet, esnaflardan sorunları ve seçimle ilgili düşünceleri hakkında bilgi aldı. Ziyaretler sonrası bir değerlendirme yapan Kapan, şunları söyledi:

“Kötü iktidarı ve kötü gidişatı Elbistan’dan süpürmek için bu eylemi gerçekleştirdim. Umarım 12 Haziran’da temizliğimiz başarı ile sonuçlanacak. Halkın iktidarında Elbistan ve Kahramanmaraş’ta rahat bir nefes alacak. Bugün ki gezilerimizde gördük ki en yoğun günlerden biri olması gerekirken esnafımız iş yapamıyor ve siftah etmeden dükkân kapatıyor.

 

1051

İşyerlerinde ticaretin ve alışverişin olmamasından dolayı müthiş bir sessizlik var. İstikrar sürsün Türkiye büyün diyen hükümetin istikrardan neyi kastettiğini merak ediyoruz. Kötü gidişatın mı istikrarı sürecek? İşçinin, çiftçinin, emeklinin, öğrencinin kötü gidişatının istikrarsızlığı mı sürecek? 12 Haziran’da bu kötü gidişatın ve istikrarsızlığın sürmeyeceğini halkımızın yeni projelerimizle kalkınarak, aydınlanarak yeni bir Türkiye, mutlu ve refah bir Türkiye çatısı altında toplanacağını söylüyoruz.


Esnafın sabahleyin dükkânını açtığında siftah yaptığını, iş yaptığını ve ticaret yaptığını göreceğiz. Öğrencinin şifresiz sınavlara girerek başarılı olduğunu, emeklinin mutlu olduğunu geçinebildiğini göreceğiz. Çiftçinin ucuz mazot desteği ile ürününden daha çok para kazanacağını göreceğiz. İçinde insan odaklı projeler olan 41 projemiz tüm Türkiye’nin yararınadır. CHP varsa herkes için var. CHP varsa Tayyip Erdoğan için de var diyoruz. Onu da kurtaracağız inşallah.”


muratkapan_akpyi_supurecegi

KAYNAK : ELBİSTAN MANŞET HABER

Sosyal Ağlar

İletişim

  • Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Hotmail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Facebook: Murat Kapan
  • Tweeter : @muratkapann